MELLANFORMATSKAMERA MED OBJEKTIV, Hasselblad 503Cx, nr RR EU1416612 Sverige, 1988.

Svart kamerahus med ett svart Sonnar 4/150 T* (med linsskydd fram-och baktill) och ett filmmagasin.

Slitage. Mindre märken och repor. Ej funktionstestade. Damm.

Utropspris
7 000 SEK