Design
964979

MOCCASERVIS, 14 delar, porslin, "Musselmalet", Royal Copenhagen, 1900-talets andra hälft.

Bestående av:
11 kaffekoppar med 12 fat, nr 1038.
1 gräddkanna, nr 1031.
1 skål, nr 1112.
1 kaffekanna med lock, nr 1030.

Smärre slitage.

Utropspris
3 500 SEK