Design
964990

TAKLAMPA, glas, troligen Italien, 1960-tal.

Blå glasmassa med underfång i vitt. Höjd exklusive montering 73 cm.

Enligt uppgift nydragen el. 2 mindre stötskador. Obetydlig nagg.

Utropspris
1 500 SEK