JETTE L RANNING, olja på duk, signerad samt daterad à tergo, -89.
"Solopgang II". Bildens mått 140 x 180 cm.
Smärre slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
6 000 SEK