LJUSSTAKAR, ett par, mässing, sengustaviansk stil, 1900-tal.

I form av karyatider med urnor. Höjd 25 cm.

Obetydligt slitage, smuts. En droppbricka med obetydligt hackmärke, en ljusstake med obetydligt hål vid foten.

Utropspris
2 000 SEK