stål, automatisk, safirglas, datum, läderband, viklås, cert, juli 2015, box, ytterkartong. Limiterad och numrerad (nr 290/500). Caliber 17 (ETA 2894-2), Serienr WEF8646, Referensnr CV211A, Viklåsreferens FC.5049/F.C5
Bruksskick
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10