FIGURIN

Biskvi porslin. Gardner. Ostämplad, numrerad i godset 1673.

Mor och barn. Höjd 24 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage. Tillverkningsdefekter. Smutsig.

Ändringar

Hals och duk lagade.

Placering
Stora Robertsgatan 4, 00120 Helsingfors - V4

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 500 EUR

    Slutpris

    441
    EUR
    4 244 SEK
    520 USD

    Budhistorik (13 bud)
    220 okt 12:55441EUR
    320 okt 12:12421EUR
    4A20 okt 12:11401EUR
    Acceptpris på 300 EUR uppnåddes