GOLVLAMPA

Smidesjärn, 1900-talets mitt.

Rik dekor på skaftet, lampan i form av lykta. Höjd 166 cm.

Konditionsrapport

Bruksslitage. Ej funktionstestad.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - I3

Kontakta ansvarig katalogiserare

Sophie Moselius

Sophie Moselius

+46-767 810601
sophie.moselius@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    4 500
    467 EUR
    551 USD

    Budhistorik (26 bud)
    4 1 okt 14:494500SEK
    5 1 okt 14:084300SEK
    4A 1 okt 14:084100SEK
    Acceptpris på 1 000 SEK uppnåddes