HÄNGE, David Andersen, Norge.

HÄNGE, David Andersen, Norge.

Silver. Hänge med höjd 8,5 cm. Importstämplad kedja, ej från David Andersen, längd 80 cm. Total vikt 33,3 gram.

Slitage.

Utropspris
1 500 SEK