KARMSTOLAR

6 st, Matteo Grassi.

Kromad stålrörsstomme, sits och rygg i brunt läder.

Konditionsrapport

Bruksslitage, fläckar, smärre repor.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - R2

Kontakta ansvarig katalogiserare

Maria Granfeldt

Maria Granfeldt
Chef inlämning Malmö

+46-707 770807
maria.granfeldt@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    14 500
    1 510 EUR
    1 786 USD

    Budhistorik (52 bud)
    1211 okt 22:1414500SEK
    311 okt 22:1314000SEK
    911 okt 22:1313500SEK