Målad. Dörr med bakomliggande hyllplan. Bredd 82, djup 44, höjd 154 cm. Sidornas längd ca 50 cm. Nyckel finns.
Slitage. Torrsprickor. Senare målning. Repor. Senare lås. Renoverad. Kompletterad.