Design
967665

SKÅP, Bodafors, möjligen Axel Larsson 1960-tal.

Fanerad med teak. Dörrpar med bakomvarande hyllplan samt utdragslådor under. Märkt Bodafors. Mässingsskodda avslut. Bredd ca 110, djup ca 40, höjd ca 135 cm. Nyckel finns.

Slitage. Fanerskador. Krackelyr.

Utropspris
6 000 SEK