SKÅLAR

2 st, silver C.G Hallberg 1959.

På fotring. Diameter 8-10,5 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage och repor.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Fritz Strandberg

Fritz Strandberg

+46-702 293496
fritz.strandberg@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    900
    93 EUR
    110 USD

    Budhistorik (12 bud)
    712 okt 22:24900SEK
    8A12 okt 22:24850SEK
    812 okt 22:23700SEK