FIGURIN

Porslin, Sovjet unionen, 1900-talets mitt.

Dragspelande Sovjetisk soldat , höjd 13 cm.

Konditionsrapport

Slitage.

Placering
Stora Robertsgatan 4, 00120 Helsingfors - V4

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Joachim Borgström

Joachim Borgström
Hemvärdering. Specialist klassiskt konst, möbler, konsthantverk och silver

joachim.borgstrom@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    2 dagar

    Utropspris: 300 EUR

    50
    EUR
    514 SEK
    60 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 55 EUR
    EUR

    OKAvbryt

    Budhistorik (2 bud)
    218 maj 18:5350EUR
    118 maj 00:3730EUR