FÅTÖLJER

Ett par, art deco.

Böjträstomme i björk. Fjäderstoppad rygg och sits. Klädda i ljusrött tyg. Bredd c:a 69, höjd c:a 60 cm.

Konditionsrapport

Hårt slitage, blekt klädsel med fläckar och skador. Lösa fogar. Repor.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Maria Granfeldt

Maria Granfeldt
Chef inlämning Malmö

maria.granfeldt@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    31 508
    3 179 EUR
    3 983 USD

    Budhistorik (59 bud)
    1011 feb 18:5231508SEK
    1111 feb 18:5030508SEK
    10A11 feb 18:5030000SEK
    Acceptpris på 1 000 SEK uppnåddes