BO ÅKE ADAMSSON, 32 stycken schackpjäser, för Skultuna Bruk, signerade Bo Åke A.
Patinerad och förgylld brons/mässing. Höjd 13‑24 cm.
Gravyr på samtliga. Smärre slitage.
40-års present 1986.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
65 000 SEK