SKÅLAR

Sk, bollar, 2 st, allmoge, 1800-tal.

En målad, märkt "HAMS", diameter ca 30-36 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Lagning. Torrsprickor.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - L19

Kontakta ansvarig katalogiserare

Jessica Löfgren

Jessica Löfgren

+46-727 430879
jessica.lofgren@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    450
    46 EUR
    55 USD

    Budhistorik (4 bud)
    2A10 okt 11:25450SEK
    110 okt 11:25400SEK
    210 okt 08:51350SEK