BÄNK /SÄTE

Allmoge, 1800-tal.

Furu. Längd 175 cm, sitthöjd 45 cm.

Konditionsrapport

Ställvis omfattande slitage. Torrsprickor. Märken. Hackmärken.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Jessica Löfgren

Jessica Löfgren

+46-727 430879
jessica.lofgren@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    5 100
    529 EUR
    625 USD

    Budhistorik (36 bud)
    11 8 okt 15:425100SEK
    9A 8 okt 15:425000SEK
    9 8 okt 15:424900SEK