TAKLAMPA

1950-TAL.

Stomme i mässing, tre perforerade, lackerade kupor i olika nivåer. Diameter ca 38, höjd ca 105 cm.

Konditionsrapport

Repor på skärmar, slitage. Ej funktionstestad.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Sophie Moselius

Sophie Moselius

+46-767 810601
sophie.moselius@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    800
    83 EUR
    98 USD

    Budhistorik (5 bud)
    213 okt 08:51800SEK
    Acceptpris på 800 SEK uppnåddes
    213 okt 07:52700SEK
    213 okt 07:52600SEK