RING med droppslipad, syntetisk rubin samt rosenslipade diamanter.

14K guld samt silver, ej stämplad. Storlek 16.5/52. Totalvikt ca 5 g.

Ställvis anlöpning. Rubin med repor. En diamant saknas. Slitage.

Utropspris
3 500 SEK