i form av en blomma, total vikt diamanter ca 3 ct, silver samt förgyllt silver och låghaltigt guld, mått 5 x 2 cm, total vikt 9 g. Tillpassat etui medföljer.
Slitage, del av nålmekaniken är inte orginal.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.