GLASSERVIS, 40 st, glas, 1930-tal, troligen Kosta

6 st rödvinsglas, 14 cm
6 st champagneglas, 10,5 cm
6 st vitvinglas, 15 cm
6 st vitvinglas, 13 cm
4 st likörglas, 9 cm
12 st dessertvinglas 9-10 cm

Mindre enstaka nagg. Slitage.

Utropspris
2 500 SEK