6 st rödvinsglas, 14 cm 6 st champagneglas, 10,5 cm 6 st vitvinglas, 15 cm 6 st vitvinglas, 13 cm 4 st likörglas, 9 cm 12 st dessertvinglas 9-10 cm
Mindre enstaka nagg. Slitage.