DOKUMENTSKÅP

1900-talets första hälft.

Lådor och utdragbar skrivskiva. Ek. Bredd 77, djup 58, höjd 163 cm.

Konditionsrapport

Hårt ytslitage. Fläckar. Repor. Nagg.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Fritz Strandberg

Fritz Strandberg

+46-702 293496
fritz.strandberg@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    17 700
    1 844 EUR
    2 180 USD

    Budhistorik (52 bud)
    7 9 okt 17:1717700SEK
    6A 9 okt 17:1717210SEK
    6 8 okt 23:4315700SEK
    Acceptpris på 1 500 SEK uppnåddes