BORD

Gärsnäs, 2000-tal.

Skiva i vitlaserad bok med laminerat mittparti. Stativ och fot i lackerad metall. Längd 100 cm. Bredd 100 cm. Höjd 72 cm.

Konditionsrapport

Bruksslitage med några repor och märken.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - F2

Kontakta ansvarig katalogiserare

Emmelie Skogman

Göteborg

Emmelie Skogman

+46-761 262157
emmelie.skogman@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    1 000
    103 EUR
    122 USD

    Budhistorik (4 bud)
    211 okt 19:061000SEK
    Acceptpris på 1 000 SEK uppnåddes
    211 okt 19:05450SEK
    2 7 okt 13:07400SEK