ACHILLE CASTIGLIONI

Taklampa, "Diabolo", Flos, 2000-tal.

Vitlackerad aluminium. Märkt med etikett. Diameter 40 cm. Höjd 110 cm.

Konditionsrapport

Bruksslitage. Ej funktionstestad. Bucklor.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Emma Svahn

Göteborg

Emma Svahn

+46-767 781044
emma.svahn@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    1 300
    135 EUR
    160 USD

    Budhistorik (12 bud)
    612 okt 16:421300SEK
    412 okt 16:391200SEK
    512 okt 16:361100SEK