CARL MALMSTEN

Bord, "Talavid", Waggeryds Möbelfabrik AB, 1900-talets andra hälft.

Lackerat. En iläggsskiva längd 55 cm. Bordets längd 156 cm. Bredd 96 cm. Höjd 74 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Senare lackering.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - F2

Kontakta ansvarig katalogiserare

Emmelie Skogman

Göteborg

Emmelie Skogman

+46-761 262157
emmelie.skogman@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CET

    7 dagar 20 timmar

    Utropspris: 2 000 SEK

    350
    36 EUR
    42 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 400 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (2 bud)
    121 okt 18:39350SEK
    121 okt 18:38300SEK