KONTORSSTOL

Gärsnäs, daterad 2013.

Formpressade lackerade sitsar. Dynor av skinn. Fempassfot i blankkrom.

Konditionsrapport

Bruksslitage. Mindre kantskador. Defekt höj- och sänkfunktion.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - H8

Kontakta ansvarig katalogiserare

Emmelie Skogman

Göteborg

Emmelie Skogman

+46-761 262157
emmelie.skogman@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    400
    41 EUR
    49 USD

    Budhistorik (3 bud)
    312 okt 16:39400SEK
    211 okt 21:18350SEK
    111 okt 16:01300SEK