968552

Georg Emil Libert

(Danmark, 1820-1908)
GEORG EMIL LIBERT, olja på duk. Signerad.

GEORG EMIL LIBERT, olja på duk. Signerad

Fjordlandskap. 24x30 cm.

Retuscher.

Utropspris
5 000 SEK