Konst Klassisk konst
968552
Georg Emil Libert
(Danmark, 1820-1908)
Georg emil libert, olja på duk. signerad.

GEORG EMIL LIBERT, olja på duk. Signerad

Fjordlandskap. 24x30 cm.

Retuscher.

Johan Lundberg
Johan Lundberg
+46 (0)708 17 21 08

Utropspris
5 000 SEK