Josef Büche

(Österrike, 1848-1918)
Josef Büche
(Österrike, 1848-1918)

JOSEF BÜCHE, olja på duk. Signerad och daterad 1878.

"Porträtt av adelsdam från the Österrikiska hovet" 68x55 cm.

Slitage. Krackelyr. Retuscher. Uppfodrad duk.

Utropspris
5 000 SEK