BYRÅ

1930-tal.

Fanerad i bland annat rot. Front med tre lådor. Längd 96 cm. Djup 48 cm. Höjd 74 cm. Nyckel finns.

Konditionsrapport

Slitage. Fanerskador.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - H7

Kontakta ansvarig katalogiserare

Johan Lundberg

Johan Lundberg

+46–708–17 21 08
johan.lundberg@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    2 900
    302 EUR
    357 USD

    Budhistorik (23 bud)
    612 okt 22:192900SEK
    412 okt 22:152700SEK
    612 okt 21:562500SEK