SOFFA

B&B Italia, 1900/2000-tal,

Röd skinnklädsel. Flera sektioner kan byggas ihop. Sitthöjd, 38 cm. Ca totalt längd av alla moduler 663 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Mögeldoft.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - G14

Kontakta ansvarig katalogiserare

Lina Olsen

Lina Olsen

+46-709 179992
lina.olsen@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 10 000 SEK

    3 200
    332 EUR
    392 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (8 bud)
    521 okt 19:283200SEK
    221 okt 11:582700SEK
    416 okt 07:102000SEK