RAOUL DUFY

Färglitografi. Numrerad 110/150 samt signerad.

"Nice, le Casino de la jetée aux deux calèches". Dagmått 38 x 45,5 cm, bladstorlek 47,1 x 48,7 cm

Konditionsrapport

Ej examinerad ur ram. Något beskuret blad.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - I21
Följerätt
Ja

Kontakta ansvarig katalogiserare

Johan Lundberg

Johan Lundberg

+46–708–17 21 08
johan.lundberg@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 10 000 SEK

    Slutpris

    27 200
    2 826 EUR
    3 334 USD

    Budhistorik (38 bud)
    313 okt 18:5327200SEK
    4A13 okt 18:5326200SEK
    313 okt 18:5326100SEK
    Acceptpris på 8 000 SEK uppnåddes