OKÄND KONSTNÄR

Olja på plåt, 1800-tal.

Värdshusscen. Bildens mått ca 35 x 25 cm.

Konditionsrapport

Sedvanligt slitage. Fläckar. Krackelyrer. Buckla.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - P1

Kontakta ansvarig katalogiserare

Karin Larsdotter

Göteborg

Karin Larsdotter

+46-703 802188
karin.larsdotter@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    1 001
    104 EUR
    123 USD

    Budhistorik (11 bud)
    1A16 okt 12:001001SEK
    516 okt 12:00951SEK
    1A16 okt 11:59901SEK