BORDSLAMPA

1900-tal.

Patinerad metall. Gruvarbetare. Höjd 53 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Smärre färgbortfall. Ej funktionstestad.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Ellinor Bylander

Ellinor Bylander

+46-767 661646
ellinor.bylander@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    2 200
    229 EUR
    271 USD

    Budhistorik (19 bud)
    414 okt 18:512200SEK
    5A14 okt 18:512011SEK
    514 okt 16:382000SEK
    Acceptpris på 800 SEK uppnåddes