must de CARTIER

Armbandsur, 31 mm.

Förgyllt silver, quartz, safirglas, ca

Boettnr 17.050343

Konditionsrapport

Slitage. Del för armband saknas. Defekt.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - K3

Kontakta ansvarig katalogiserare

Emmelie Skogman

Göteborg

Emmelie Skogman

+46-761 262157
emmelie.skogman@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 000 SEK

    500
    52 EUR
    61 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (1 bud)
    1 5 okt 15:39500SEK