ERIK NORSELIUS, olja på duk, signerad och daterad -09.
I brödboden. Duk 61 x 50 cm.
Smärre skrapmärken, duken något ospänd.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
3 000 SEK