EZELINO BRIANTE

Olja på duk, signerad.

Sydländskt landskap. 30 x 40 cm.

Konditionsrapport

Krackelyr. Sedvanligt ytslitage.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - P3
Följerätt
Ja

Kontakta ansvarig katalogiserare

Emma Svahn

Göteborg

Emma Svahn

+46-767 781044
emma.svahn@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    300
    31 EUR
    36 USD

    Budhistorik (1 bud)
    1 3 okt 22:12300SEK