Fanerat med bl a valnöt. Fyra spröjsade dörrar med bakomliggande hyllplan. Fyra lådor under dörrar. Beslag av mässing. Bredd 209. Djup 37. Höjd 140,5 cm. Nyckel finns.
Slitage. En dörr med sprickor.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.