HARALD LYTH, blandteknik på pannå, signerad och daterad 1986 a tergo
"Her back". 71,5 x 43,5 cm.
Obetydliga repor.
Enligt påskrift a tergo Galleri Olsson, 1987.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
20 000 SEK