SIDEBOARD, Ulferts Tibro, 1900-talets andra hälft.

Teak, dörrpar och fyra lådor. Längd ca 173, djup 43, höjd 80 cm. Nyckel finns.

Fläckar. Smärre slitage.

Utropspris
3 000 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13