SIDEBOARD

Ulferts Tibro, 1900-talets andra hälft.

Teak, dörrpar och fyra lådor. Längd ca 173, djup 43, höjd 80 cm. Nyckel finns.

Konditionsrapport

Fläckar. Smärre slitage.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - G8

Kontakta ansvarig katalogiserare

Patrik Ljungcrantz

Patrik Ljungcrantz

+46-767 810613
patrik.ljungcrantz@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    3 000
    312 EUR
    369 USD

    Budhistorik (13 bud)
    616 okt 21:333000SEK
    3A16 okt 21:332800SEK
    316 okt 21:232200SEK
    Acceptpris på 1 500 SEK uppnåddes