BARDISK samt HYLLA

Engelsk stil, Nordiska Kompaniet, 1900-talets andra hälft.

Betsade. Baren med mässingslist samt med skiva av svart laminat. Båda brickmärkta. Hyllans bredd 87, djup 15, höjd 94 cm. Barens längd 137, bredd 74, höjd 102 cm.

Konditionsrapport

Bruksslitage. Repor. Fläckar. Skivan på baren med märken/skador.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Emma Svahn

Göteborg

Emma Svahn

+46-767 781044
emma.svahn@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien.

    Kontakta oss