BOCKBORD

Allmoge, Norrland, 1800-tal.

Oval skiva. Längd 142 cm, bredd 81 cm, höjd 74 cm.

Konditionsrapport

Kompletterat. Skador. Slitage. Avlutat. Torrsprickor. Märken.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Caroline Lindahl

Caroline Lindahl

caroline.lindahl@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    1 700
    176 EUR
    208 USD

    Budhistorik (7 bud)
    410 okt 13:551700SEK
    3A10 okt 13:551600SEK
    310 okt 12:111300SEK
    Acceptpris på 1 000 SEK uppnåddes