Målad furu. Delvis glasat dörrpar, hyll- och lådinredning. Bredd 102, djup 41, höjd 190 cm. Nyckel finns.
Senare målning. Färgbortfall. Senare glas. Slitage. Senare fotavslut. Lagning på ett hyllplan.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10