JUHO RISSANEN, olja på duk, signerad och daterad 1913
Kvinna med duk, 80x64 cm.
Skrapmärken.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
1 300 EUR