INDUSTRISKÅP

Sonessons, 1900-talets mitt.

Målat. Tre dörrar med bakomliggande hyllplan samt krokar. Märkt med etikett. Bredd 92, djup 50, höjd 206 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Rostangrepp. Färgbortfall. Repor. Bucklor.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H129

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anna Heathcote-Ball

Anna Heathcote-Ball
Värderingsman

+46-760 522355
anna.heathcoteball@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    1 500
    156 EUR
    184 USD

    Budhistorik (9 bud)
    513 okt 19:031500SEK
    Acceptpris på 1 500 SEK uppnåddes
    513 okt 19:031400SEK
    513 okt 19:031300SEK