VÄGGLAMPOR ett par

1900-talets andra hälft,

Mässing och kupor i glas. Med 2 st ljuskällor vardera. Längd 36 cm, djup 19 cm, höjd 22 cm.

Konditionsrapport

Smärre tillverkningsdefekter. Slitage. Ej funktionstestad.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - V8

Kontakta ansvarig katalogiserare

Ellinor Bylander

Ellinor Bylander

+46-767 661646
ellinor.bylander@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    12 timmar 58 minuter

    Utropspris: 1 500 SEK

    400
    41 EUR
    49 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 450 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (3 bud)
    1A 9 okt 20:35400SEK
    2 9 okt 20:35350SEK
    1 7 okt 04:31300SEK