LUNTLÅSGEVÄR, 1800-tal med äldre delar.

Märkt CCCC No 101. Total längd ca 140 cm.

Delar saknas. Slitage. Torrsprickor. Ej funktionstestad. Omarbetad / kompletterad.

Utropspris
1 500 SEK