BYRÅ, gustaviansk stil, sent 1900-tal.

Målad. Tre lådor, beslag av mässing. Bredd 85 cm. Djup 46 cm. Höjd 81 cm.

Smärre slitage. Smärre slitage. Bakstycke samt nedre lådbotten med borrhål.

Utropspris
2 000 SEK