BORDSLAMPOR, ett par, modell "B-015", Berndt Nordstedt, Bergboms, 1900-talets tredje kvartal.

Opakt glas. Upptill detaljer i teak. Etikettmärkning. Höjd exklusive lampsocklar 38,5 cm.

Bruksskick. Ej funktionstestade.

Utropspris
1 500 SEK