MÅNSKENSLAMPA

1800-talets slut.

Stomme av mässing, matt glas i rosa. Höjd 60 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Ej funktionstestad.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Sophie Moselius

Sophie Moselius

+46-767 810601
sophie.moselius@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    3 500
    363 EUR
    429 USD

    Budhistorik (33 bud)
    916 okt 09:563500SEK
    1016 okt 08:523300SEK
    9A15 okt 22:063100SEK